Gadds

www.gadds.tr.gg nin kardeşi...
 
AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 The Ballad Of Gay Tony-Tam Çözüm

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
za-na
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 101
Güç : 246
Kayıt tarihi : 24/06/11

MesajKonu: The Ballad Of Gay Tony-Tam Çözüm   Çarş. Tem. 13, 2011 1:32 pm

Luis Fernando Lopez & za-na

Özet
The Ballad Of Gay Tony,Gta IV'ün en son çıkan eklenti paketidir.Bu eklenti paketini içinde The Los And Damned ek paketi de olan Gta: Episodes From Liberty City adlı ek pakette bulabilirsiniz.Bu oyunda yönettiğimiz karakter kızlara çok düşkündür.Diğer gta karakterlerinden daha farklı bir hayatı olan Luis'in günü eğlence ile geçmektedir.Gece hayatının kralı olan Tony Prince'ın koruması ve iş ortağıdır.Luis geceleri kendini ortaya çıkarır.Gece kulüplerinde dans ederek kız tavlamaya bayılır.Luis'in koynunda her gün başka bir kız vardır.Luis çapkınlığının yanı sıra,çok güçlü bir karakterdir.Havalı ve çok sosyal birisidir.Neredeyse Liberty City'deki bütün kadınlarla birlikte olmuştur.Niko'nun Amerikan Rüyası'nı yaşamak için geldiği şehirde rezaletten başka birşey görememiştir.Ama Luis her zaman Amerikan Rüyası'nı yaşamıştır.Çoğu kişi Luis'in hayatını yaşamak istese de bazen bu yanlış bir seçim olabilir.Çünkü Luis ne kadar eğlense de Tony'nin koruması olmak zordur.Luis'in eğlenceli ve tehlikeli bir hayatı vardır.Çünkü Tony'nin başını ağrıtan adamlarla hep Luis uğraşır.Bu adamların çoğu silahlı ve tehlikeli adamlardır.Ayrıca Tony büyük bir uyuşturucu bağımlısıdır.Uyuşturucu alışverişlerini de Luis'e yaptırır.

I Luv LCTony'nin arabasına bindikten sonra,Tony ile Hercules'a gidin.Hercules'a geldikten sonra Tony bir adamla konuşacak.Tony,adamla konuştuktan sonra araba ile Maisonette 9'a gidin.Maisonette 9'a geldikten sonra kulübün içine girin.Kulüpte biraz vakit geçirdikten sonra Tony sizi arayacak ve sizin arkadaşlarınız olan Armando ve Henrique'nin sorun çıkardığını söyleyecek.Luis aşağı indikten sonra Armando ve Henrique'yu alıp Tony'nin arabasına binin.Tony'nin arabasına bindikten sonra Armando ve Henrique'yu haritada gösterilen yere bırakın.Arkadaşlarınızı haritadaki yere bıraktıktan sonra kendi evinize gidin ve görev tamamlanacaktır.

Practice SwingTony ile arabaya bindikten sonra radarda gösterilen golf sahasına gidiyoruz.Golf Sahasına geldikten sonra golf arabasına bağlanmış adama 3 kere vurmamız gerekiyor.Adama 3 kere vurduktan sonra golf sahasına ineceğiz.Golf sahasına indikten sonra birkaç adamı öldürmemiz gerekiyor.Birkaç adamı öldürdükten sonra golf sahasına bağlı olan adam kaçacak ve bizde onu golf arabasıyla takip edeceğiz.Adamı takip ettikten sonra adam duracak ve bir animasyon başlayacak.Animasyon geçtikten sonra Tony'i evine bırakacağız.

Chinese TakeoutTony ile birlikte radarda gösterilen yere gidin.Radarda gösterilen yere gittiğinizde bir çatışma başlayacak.Tony'i koruyun ona birşey olmasın.Bütün adamları öldürdükten sonra oradan çıkın ve Tony'i eve bırakın.

Bang BangBu görevde radarda gösterilen yerleri yapışkan bomba ile patlatacağız.İlkolarak Times Meydanı'na gidin ve oradaki vinçe yapışkan bomba yapıştırın ve onu patlatın.Daha sonra trenin geçeceği tünele gidin ve arabayla treni takip edin daha sonra da trene yapışkan bomba yapıştırıp treni patlatın.Son olarak havalanına gidin ama elinizi çabuk tutun.Çünkü uçak 18:45'te kalkacak uçak kalkmadan uçağa da yapışkan bomba yapıştırın ve uçacağı patlatın.Sonra da oradan hızlıca uzaklaşın polisler peşinizi bıraktığında görevi tamamlamış olacaksınız.

Blog This!Görevi aldıktan sonra Gracie'yi evine bırakacağız.Gracie'yi evine bıraktıktan sonra internet kafeye gidin ve oradaki The Celebinator yazısına tıklıyoruz.Yazıya tıkladıktan sonra çıkan sayfada da Leave Comment'e tıklıyoruz.Çıkan sayfa da Submit'e basıyoruz ve internet kafeden ayrılıyoruz.İnternet kafeden çıktıktan sonra Tony'nin sizi aramasını bekleyin.Tony sizi aradıktan sonra radarda gösterilen yerdeki helikopteri alıyoruz.Sonra Tony ile birlikte radarda gösterilen yerlerdeki yuvarlak şeylerden geçiyoruz.Tüm yuvarlak şeylerden geçtikten sonra Celebinator'u dövüyoruz ve daha sonra düşüyor ve bizd Celebinator'u tuttuktan sonra paraşütümüzü açıyoruz ve iniş yapıyoruz.

Frosting On The CakeEvan ile birlikte radarda gösterilen yere gidiyoruz.Daha sonra The Lost çetesiyle çatışma çıkacak.Arabadan yapışkan bombaları motorculara atacağız.Motorculardan kurtulduktan sonra polisler peşinize takılacak polislerden kurtulun.Daha sonra arabayı süren kişi ölecek ve biz arabayı süreceğiz.Polislerden kurtulduktan sonra Tony'i Maisonette 9'a bırakın.

Boulevard BabyOldukça basit bir görev.Radarda gösterilen yerdeki Bahama Mamas kulübüne gittikten sonra Monique'yu bulun ve onunla dans edin.Nasıl dans edeceğiniz solda gösterilecektir.Monique'yla dans ettikten sonra onunla birlikte bir yere gidin.Daha sonra Monique'nun sevgilisi gelecek.Monique'nun sevgilisini öldürdükten sonra çatışma başlayacak.Size saldıran bütün adamları öldürün ve Bahama Mamas'tan dışarı çıkın ve oradan uzaklaşın.

Momma's BoySarito ile birlikte kafes dövüşünün olduğu yere gidin ve kafes dövüşü yapın.Toplam 3 adam döveceğiz.Bütün adamları dövün.Fazla zor bir görev değil.Bu kadar anlatım yeter.

Corner KidsArmando ve Henrique ile bir arabaya binin.Daha sonra radarda gösterilen yere gidin.Daha sonra oradaki polislerin hepsini öldürün.Birçok polisi öldürdükten sonra Armando ve Henrique'yu takip edin.Onları takip ettiğiniz sırada yine polisler gelecektir.O polisleri de öldürün.Daha sonra Henrique duvara ir bomba yerleştirecek ve duvar patlayacak.Duvar patladıktan sonra oradaki polisleri öldürün.Daha sonra yukarıdaki helikopteri RPG-7 ile patlatın.Daha sonra oradaki arabaya binin ve Henrique ve Armando'yu evine bırakın.

Clocking OffArmando ve Henrique ile Bohan'da ki iskeleye gidin. Daha sonra Henrique'yi takip edin. Bir süre sonra sizin malları almak için geldiğinizi anlayacaklar ve size yukarıdan saldırmaya başlayacaklar. Zaman kaybetmeden bir duvarın arkasına siper alın ve düşmanları yok edin. Merdivenlerden yukarı çıktığınızda 2 taraftanda düşman saldıracak dikkatli olun Armando ve Henrique size yardım edecektir. Tek parça halinde yukarı çıktıktan sonra birkaç düşmanı daha öldürün ve malların olduğu arabaya binin Armando diğer araçla gittiği için garaja kadar onu takip edin ve görevi bitirin.

Kibbutz Number OneMori'nin aracına binin ve iskeleye doğru gidin. Ara sahnede Mori parasını alamayınca adam kaçıyor ve büyük bir çatışma çıkıyor. Kendinizi tuğlaların arkasında siper almış vaziyette buluyorsunuz zaman kaybetmeden yakınlarad ki düşmanları yok edin. Bir süre sonra çatıda size roket atan adamı öldürün şimdi yolunuz açık biraz ilerlediğinizde düşmanlar karşınıza çıkacaktır. Size zarar gelmemesi için bir yere siper alın ve düşmanları yok edin adamlar iskeledeki teknelerine binip sizden kaçmaya çalışıyor hemen Moori'yi takip edin ve sizde bir tekneye binin.
Şimdi elinizde ki Sticky Bomb'lar ile 3 tane tekneyi patlatmaya çalışacaksınız. En yakınınızda ki tekneye yönelin ve sağ tık'a basarak nişan alın ve bombayı gönderin rakip tekneye yapışmama gibi bir durum olduğu için attığınız anda aşağı ok tuşuna basarak patlatın. Bu arada Mori size teknelere ateş ederek size yardım etmeye çalışıyor bu şekilde geriye kalan 2 tekneyide bombalarla yok edin. Ve Mori'yi istediği iskeleye bırakın görevimiz burada bitiyor.

Sexy TimeYusuf'un evinden çıktıktan sonra iskeleye gidin ve bir tekne çalın. Görevimiz Buzzard adlı bir savaş helikopterini çalmak. Bu helikopter bir yatın üzerinde. Nerede olduğu kırmızı nokta ile belli yata çok hızlı yaklaşmayın çünkü yatı koruyan bir tekne var kendi teknenizden geçici olarak inip bu koruyucu tekneyi yok edin şimdi yolunuz açık teknenize binin ve yata doğru gidin. Dikkatli olun çünkü yat sizi öldürmek isteyen bir sürü adamla dolu. Çok zaman kaybetmeden Buzzard'ı çalın. Yusufun evine giderken Yusuf sizi arayıp yattı patlatın emrini veriyor. Geri dönüp yatı patlatın Sol Shift ile makineli tüfeği Sol Tık ile roket atabilirsiniz. Yatı patlattıktan sağ kalan düşmanlar 3 tane tekne ile kaçmaya başlıyor bu kişileri kayıp etmeden aynı şekilde yok edin daha sonra Yusuf'u arayacaksınız ve size helikopteri söylediği yere indirin.

High DiveBu görevde Yusuf adına Tahir ve Ahmed ile anlaşmaya gidiyoruz. Yusuf'un arabasına Yusuf ile binin Rotterdam Tower'e geldiğinizde binadan içeri girip asansöre binin. Yukarı çıktıktan sonra Tahir'i binadan aşağı atıyoruz Ahmed ise bize helikopter ile öldürtmeye çalışıyor. Hızlı olun ve N.O.O.S.E düşmanları öldürün helikopteri kolay olarak patlatmak için Explosive Shotgun'u kullanın daha sonra yukarı çıkın burada ki düşmanlarıda yok ettikten sonra merdivenlerden yukarı çıkın Ahmed'i takip edin hızlı bir şekilde merdivenlerden çıkmak için Sol Shift'e basılı tutun en üste çıktığınızda ara sahne geliyor ve Ahmed Rotterdam Tower'den aşağı düşüyor. Size verdiği paraşütle binadan atlayın ve karaya iniş yapın görevimiz burada bitiyor.

This Ain't CheckersMori ile Helikopter Turlarının yapıldığı yere gidin bir helikoptere bineceksiniz. Helikopter bir süre sonra duracak ve birkaç kişi ve Mori ile paraşüt atlayışı yapacaksınız. Belirtilen yerde tekneler var hızlı bir şekilde tekneye ulaşın checkpointleri takip ederek 1. sırada sonuna kadar gidin daha sonra hızlı bir şekilde arabalardan birine binin arabalarda Nitro sistemi mevcut Caps Lock tuşu ile aktif edebilirsiniz ama tutumlu bir şekilde kullanın çünkü nitronuz sınırlı araba ile yarışıda 1. pozisyonda bitirdiğiniz zaman görev bitiyor.

No.3
Mori ve Brucie ile belirtilen noktaya gidin daha sonra çalacağımız arabaları garajdan indirmek için kontrol paneline gelip "E" tuşuna basın ve aşağı ok tuşu ile aracı indirin. Aynı şekilde diğer araçlarıda indirin ve Mori ile Brucie'yi takip edin bir süre sonra peşinize polisler takılacak hızlı olun ve Mori'yi kaybetmeyin. Size ateş eden polisler olacaktır. Yolun sonunda Mori ve Brucie eğimden yük gemisine uçuyorlar sizde dikkatli bir biçimde uçun kontrolünüzü kaybetmeyin çünkü bunun gibi 3 eğimden atlacaksınız hepsi bitip son gemiye geldiğinizde görev bitecektir.


Caught With Your Pants Down
Bu görevde sahne geçtikten sonra bir araca binin Yusuf'un telefonuna cevap verin ve buluşma noktasına gidin. Yusuf helikopterle sizi almaya gelecektir araçtan inip helikoptere binin ve belirtilen yere gidin daha sonra Yusuf kontrolü alacak ve sizde Helikoptere bağlı NOOSE tankının iplerine ateş ederek tankı helikopterden kopartmaya çalışacaksınız. İyi konsantre olun zorlanabilirsiniz. 4 ipide koparttıktan sonra paraşütle tankın yakınına iniş yapın ve polislerden kurtulun sonra tankı belirtilen yere götürün ve görevi bitirin.


Not So FastHercules'ten çıkın ve Yusufu arayın ondan Buzzard'ı almak için izin isteyin. Daha sonra Buzzard'ı alın ve belirtilen yere gidin. Ara sahne çıkacak ve bittikten sonra yapacağınız tek şey karşınızdaki merdivenden yukarı çıkmak helikoptere ulaştığınızda polisler peşinizde olacaktır onları yok edin ve gelen 2 tane savaş helikopterini yok edin daha sonra Buzzard'ı aldığınız yere götürün ve elmasları Tony'e verin görevimiz burada bitiyor.


Ladies NightTony ile helikopter kalkış alanına gidin ve belirtilen noktaya gidin Kırmızı bir Comet çıkacaktır karşınıza görevimiz sadece bu Comet'in nereye gittiğini öğrenmek görev boyunca bu aracı takip edin Caps Lock tuşuna basarak kamerayı hedefe kilitleyebilirsiniz bir süre sonra araç duracak ve görev bitecektir.


Going DeepRay Bulgarin ve Timur ile belirlenmiş noktaya gidin bir garaja geleceksiniz hızlı bir şekilde belirtilen arabaya sticky bomb'u yapıştırın ve Bulgarin'nin yanına giderek siper alın birkaç saniye sonra NOOSE'ler gelecek ve arabaya yaklaştıklarında bombayı aşağı ok tuşuna basarak patlatın çok büyük bir çatışma çıkacak Bulgarin ve Timur'un ölmemesine dikkat edin sürekli destek birlik gelecektir. Bittiği zaman garaj çıkışına gidin ama dikkat edin çünkü 1 ekip daha gelecektir. Onlarıda öldürdükten sonra herhangi bir araca binip belirtilen noktaya Ray Bulgarin ve Timuru götürün görevimiz burada bitiyor.


Dropping İnRay Bulgarin bize Ashvilli adında birini öldürmemizi istiyor Timur ile belirtilen noktaya gidin Timur ile yolumuz ayrılıyor ve bize sadece bütün binada ki adamları öldürmek kalıyor dikkatli bir şekilde adamları öldürün ve belirtilen yolda devam edin en sonunda Ashvilli karşımıza çıkıyor hızlı bir şekilde öldürün ve arkanıza bakmadan aşağı atlayın çünkü birsürü adam size saldırmak için geliyor. Binadan atladıktan sonra belirtilen kamyonun arkasına paraşüt ile iniş yapın görev burada bitiyor.


In The CrosshairsBu görev çok zor bir görev başlamadan önce çelik yelek ve gerekli donanımları yanınıza alın. Belirtilen noktaya geldiğinizde Armando sizi arıyor ve size bir sniper veriyor. Çatıya çıktığınızda ara sahneden daha önce anlaştığımız aşçının kafası karşımıza çıkıyor ve Bulgarin bu adamla anlaşma yaptığımız için bizi satıyor bize snipercıları ile saldırıyor. Armandonun verdiği sniper ile düşmanları öldürün. Sonra kaçmaya çalıştığınızda kapının kilitli olduğunu görüyorsunuz. Ve Bulgarin bize içi adam dolu bize saldıran bir helikopter gönderiyor zaman kaybetmeden bu helikopteri yok edin karşı çatıda size saldıran düşmanların hepsini yok edin ve ilerleyin bir süre sonra aşağıya destek ekip geliyor onlarıda yok ettikten sonra bir araç bulup alandan uzaklaşın ve görevi bitirin.

For The Man Who Has EverythingYusuf ile belirtilen noktaya gidin ve köprünün başında trenin geçmesini bekleyin tren tam geçerken köprüden trenin üstüne atlayın peşinizdeki helikopterlere ve polislere dikkat edin Explosive Shotgun'u kullanrak işiniz kolaylaşabilr. Gittikçe ilerleyin trenin en başına gelin ve size saldıran helikopterlere ateş edin hepsini yok ettikten sonra Yusuf taşıyıcı helikopter ile gelip en baştaki vagonu çalıyor sizi indirdikten sonra görev bitiyor.


Ladies Half PriceTony ile belirtilen noktaya gidin ve tekne ile Niko ve Packie'nin yanına gidin. Ara sahne geçtikten sonra botun arkasına atlayan adamı öldürün ve belirtilen noktaya gidin. Eğer isterseniz Geri dönüp Niko ve Packie'yi öldürebilirsiniz.


Party's Overİlk olarak Rocco ve amcasıyla belirtilen noktada bulun ve maisonette 9'a gidin. Ara sahne geçtikten sonra Maisonette9'u Russianslar basıyor. Hepsini öldürün bu arada Tony'nin ölmemesine dikkat edin ve arka merdivenlerden gelen adamlar sizi şaşırtabilir onları öldürmeyi ihmal etmeyin. Çoğunu öldürdükten sonra Tony Dessie'yi arayacak ve kapının önünde Russiansların olduğu haberini verecek zaman kaybetmeden kapının önünde ki Russiansları öldürün ve görevi bitirin.


Depature TimeBu oyunumuzun son görevi bir hayli zor tabii ki çok uzatmadan anlatıma geçelim. Tony ile belirtilen noktaya gidin. Ve içi Ray Bulgarin'in adamlarıyla dolu olan lunapark'ta ki uyuşturucu paketlerini yok etmemiz gerekiyor öncelikle karşınızda ki adamları öldürün. Sonra Lunaparkın içerisine girip tüm adamlar öldürün ve uyuşturucu paketlerini yok edin bunlar sarı ördek şeklinde oyuncaklara benziyor.Daha sonra Lunaparkın diğer tarafında kalan bir paketide yok ettikten sonra Ray Bulgarin'in en iyi adamı olan Timur'a sıra geliyor zaman kaybetmeden belirtilen yere gidin yakın bir yer koşarak gidebilirsiniz. Timur kırmızı işaret ile radarda gösteriliyor adamlarını öldürdükten sonra Timuru öldürün ve Lunaparkın çıkışında duran Batı Custom'a binin ve havaalanına doğru yol alın çünkü Ray Bulgarin bir uçakla kaçmaya çalışıyor hızlı olmalısınız. Yolda sizi Yusuf arıyor ve neler olduğunu soruyor siz yolunuza devam ederken Yusuf size sürpriz yaparak size saldıran araçları patlatmanızda yardımcı oluyor sizde hızlı bir şekilde yolunuza devam edin. Havaalanına geldiğiniz zaman Ray Bulgarin'İn uçağı kalkmak üzere uçak kalkmadan Batı Custom ile uçağa atlayın içeri girdiğinizde size saldıran adamları öldürün sonra pilot'un odasından Ray Bugarin pimi çekik bir bomba ile karşımıza çıkıyor ve ben ölürsem ikimizde ölürüz diyor. Size sadece ateş etmek kalıyor tek bir kurşunla Ray Bulgarin'İ öldürdükten sonra ara sahne giriyor ve paraşüt ile uçaktan aşağı atlıyorsunuz belirtilen noktaya paraşüt ile iniş yapın ve ara sahneyi izleyin bu görev ile oyunumuz burada son buluyor.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://gadds.yetkinforum.net
-Nitro-
Admin
Admin


Mesaj Sayısı : 3
Güç : 10
Kayıt tarihi : 12/07/11

MesajKonu: Geri: The Ballad Of Gay Tony-Tam Çözüm   Çarş. Tem. 13, 2011 2:06 pm

Güzel olmuş Smile
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
za-na
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 101
Güç : 246
Kayıt tarihi : 24/06/11

MesajKonu: Geri: The Ballad Of Gay Tony-Tam Çözüm   Çarş. Tem. 13, 2011 2:11 pm

Luis Fernando Lopez demiş ki:
Güzel olmuş Smile

Senin sayende Luis.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://gadds.yetkinforum.net
Crazy
Yardımcı Admin
Yardımcı Admin


Mesaj Sayısı : 4
Güç : 6
Kayıt tarihi : 14/07/11

MesajKonu: Geri: The Ballad Of Gay Tony-Tam Çözüm   Perş. Tem. 14, 2011 12:34 pm

Eline sağlık.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
za-na
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 101
Güç : 246
Kayıt tarihi : 24/06/11

MesajKonu: Geri: The Ballad Of Gay Tony-Tam Çözüm   Perş. Tem. 14, 2011 12:42 pm

Crazy demiş ki:
Eline sağlık.

Teşekkürler.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://gadds.yetkinforum.net
 
The Ballad Of Gay Tony-Tam Çözüm
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Gadds :: Gta IV&EFLC :: The Ballad Of Gay Tony-
Buraya geçin: