Gadds

www.gadds.tr.gg nin kardeşi...
 
AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 Gta Advance Tam Çözüm

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Straitedge
Yönetici
Yönetici
avatar

Mesaj Sayısı : 18
Güç : 41
Kayıt tarihi : 09/07/11
Yaş : 20
Nerden : evden :)

MesajKonu: Gta Advance Tam Çözüm   Çarş. Tem. 13, 2011 9:04 am

PORTLAND

VİNNİE
Jump start
Vinnie bize Portland beach'taki lokantasına gitmek istediğini söylüyor.Bizde radarda gözüken yere gidip onu bırakıyoruz.Vinnie daha sonra tekrar yanına gelmemizi söyleyip bize Hepburn heights'teki gizli bir evde kalabileceğimizi söylüyor.Bizde haritada bulunan ev ikonuna gidip oyunu kaydediyoruz.Kaydettikten sonra Vinnie mesaj atarak lokantada bizi beklediğini söylüyor.

Dirty laundry
Vinnie bizden Federico isimli birisini öldürmemizi istiyor.Bizde silahçı dükkanına gidip silah aldıktan sonra Trenton'da sokak gezintisine çıkmış olan zavallıyı öldürüyoruz.
Ödül:1000 dolar

Hot whells
Atlantic quays'taki park yerinden araba gasp edeceğiz.Fakat arabanın yanına gittiğimizde birisi arabanın yanına gelip arabanın kendisinin olduğunu söyleyip silahını çıkartıyor.Onu öldürdükten sonra arabaya biniyoruz.Arabaya binmemizle birlikte 2 yıldız sahibi olduğumuzdan polislere yakalanmadan araba boyatma merkezine götürüyoruz.Arabayı boyattıktan sonra zarar vermeden gizli evimize gidip mavi işaretli bölgede duruyoruz.
Ödül:3000 dolar+Sokak yarışları

İll-gotten
öldürdüğümüz Federico isimli adamın aldığı haraçları şimdi biz alacağız.Öncelikle Portland beach'a gidip birinci çantayı alıyoruz.İkinci çanta Trenton'daki büyük park yerinde...Buraya gidince çantanın başında iki serseri görüyoruz.Onları döverek öldürdükten sonra çantayı alıyoruz.Üçüncü çanta yine Trenton'daki bir binanın park yerinde...Çantanın yanına gittiğimizde serserinin birisi bize kim olduğumuzu ve Federico'nun nerede olduğunu soruyor.Mike ise Federico'nun emekli olduğunu söylüyor.Bunun üzerine serseri çantayı alıp kaçmaya başlıyor.Bizde serseri ve gelen arkadaşını dövdükten sonra üçüncü çantayıda aldıktan sonra Vinnie'ye götürüyoruz.
Ödül 3000 dolar

Payback
Şimdi Trenton'daki serserilerden intikam alma zamanı...Öncelikle sokakta gezinen iki serseriyi öldürmemiz gerekiyor.Üçüncüsü arabayla Trenton sokaklarında gezinmekte...Dikkat edin arabayla gezinen şahısta silah var bu yuzden önce davranıp siz sıkmalısınız.
Ödül:4000 dolar+saygı(ve düşmanlık)

Fake ids
Bu bölümde 8-Ball takma isimli şahısın mekanına gidip görüşüyoruz.Mekandan çıktıktan sonra iki yıldız kazanıyoruz ve polisler tarafından aranmaya başlıyoruz...Yıldızlardan kurtulduktan sonra lokantaya geri dönüyoruz.
Ödül:3000 dolar

Getaway
Chinatown'daki lokantaya gittiğimizde Vinnie'nin orada olmadığını görüyoruz.Mekandan çıktığımızda Vinnie bize mesaj göndererek callahan köprüsünün yanındaki garajda bizi beklediğini söylüyor.Bizde gizli evimize gidip arabaya biniyoruz.Oraya gittiğimizde Vinnie'nin arabasının patladığını görüyoruz.Tabi sadece biz orada olduğumuzdan iş bizim üzerimize kalıyor ve üç yıldızlık polis aranma seviyesine sahip oluyoruz.Arabayı boyattıktan sonra 8-Ball mekanında bizi beklediğini söylüyor.Bizde gidip ona olanları anlatıyoruz.

8-BALL
Twisted Metal
8-Ball'ın kapısının önündeki arabayı, araba parçalama merkezine götürüyoruz.
1000 dolar

İll repute
4 dakika içinde 3 hayat kadınını belirtilen yerlere götürüp bırakmamız gerekli.(Bir bu eksikti...Sad)
Ödül:4000 dolar

Droppin' bombs
Arabadaki paketin zarar görmemesini sağlayarak bombalı paketi Hepburn heights'e götürüp oradaki adama teslim ediyoruz.
Ödül:6000 dolar

Scorelli
Önce Trenton'daki ara sokağa gidip Scorelli ve adamlarını öldürüyoruz.Sonra harwood'a gidip park yerindeki arabaya biniyoruz.Arabaya binmemizle birlikte adamların girişi kapattığını görüyoruz.Oradan çıktıktan sonra önce araba boyama merkezine sonrada 8-Ball'ın mekanına geri dönüyoruz.
Ödül:5000 dolar

Love boat
Rıhtım'a gidip Jonnie isimli barmeni 1 dakika içerisinde kaçırmamız gerekiyor...Adamları atlattıktan sonra Red Light district'te bulunan bara bırakmamızı söylüyor.Barın önüne gittiğimizde 4 adamın bizi beklediğini görüyoruz.Onları kahramanca bir edayla bir zahmet yokettikten sonra Jonnie daha sonra bize iş vereceğini söyleyip bardan içeriye giriyor.
Ödül:5000 dolar+Jonnie

JONNIE-THE BARTENDER
Tıme's Up
4 Dakika içinde 4 ayrı yerde bulunan serserileri cehenneme göndermemiz gerekiyor...
Ödül:5000 Dolar

Sober driver
Jonnie'nin metresini(aynı zamanda politikacının kızı) istediği yere bıraktıktan sonra kadına iki serserinin soygun amaçlı saldırdığını ve kadının yardım çığlıklarını duyuyoruz.Onları temizleyip bayanı kurtardıktan sonra kadının esas erkek arkadaşı peşimize düşüyor.Ondan kurtulduktan sonra kadını evine bırakıyoruz.
Ödül:6000 dolar+Mutlu bir gece

Happy Hour
Monster Truck ile 4 dakikada 5 ayrı yerdeki özel biralarla dolu kargo paketleri alıyoruz.Arabaya fazla zarar vermemeye dikkat edin.Paketleri aldıktan sonra bara geri dönüyoruz.
Ödül:5000 dolar

Grand Opening
Şimdi diamond sky isimli rakip barın yokedilmesi gerekiyor.8-Ball'ın bıraktığı bombaları gidip aracıdan aldıktan sonra rakip barın önüne geliyoruz.Bombayı aktif ettikten sonra arabadan çıkıyoruz.Hızlı bir aracı hazır ettikten sonra barı havaya uçuruyoruz.O esnada Jonnie'den gelen mesajda
polisler tarafından arandığımızı öğreniyoruz.Araca binerek boyama merkezine gidiyoruz.Polislerden kurtulduktan sonra bara geri dönüyoruz.Böylece Jonnie müşterilerine kavuşmuş oluyor.
Ödül:6000 dolar

Pocket rocket
Limana gidip orada bulunan roketatarı alın.Bu esnada iki parti halinde serseriler saldıracak.Serserileri öldürdükten sonra bara geri dönün.
Ödül:5000 dolar

Political Will
Senatör sigara yasağına destek verdiği için cezalandırılmalı...Senatörün bu kararını değiştirmemiz gerekiyor...Senatörü arabasından çıkartmak için iki dakika süremiz var.Arabaya ilk çarptığımızda üç yıldızlık suçlu oluyoruz.Senatörü arabasından çıkarttığımızda ona kararını değiştirmesini söylüyoruz.Fakat o değiştirmeyeceğini söylüyor ve yakın korumasına bizi tutuklamasını söyleyip kaçıyor.Yakın korumayı öldürdükten sonra kaçan senatörü arabayla ezin.Daha sonra araba boyama merkezine gidip; oradan bara geri dönüyoruz.
Ödül:10000+saygı

Show the money
Freddy isimli birisinin yanına gidip, Jonnie'ye olan borcunu alıyoruz.Bara geri döndüğümüzde Jonnie'nin öldürüldüğünü görüyoruz.Dışardan gelen sese baktığımızda bir arabanın kapının önünde durduğunu görüyoruz.Biz bardan dışarı çıktığımızda araba hareket ediyor.Arabayı takip ediyoruz; fakat arabanın izini Callahan köprüsünün girişinde kaybediyoruz.Bizde arabanın Staunton adasına gittiğini düşünerek, Staunton adasına gidiyoruz.
Ödül:1000 dolar

Portland Sokak yarışları
Yarış 1
3 dakika 30 saniyede BF injection ile mavi kontrol noktalarından geçeceksiniz.
Ödül:2000 dolar

Yarış 2
5 dakika içerisinde diablo ile mavi kontrol noktalarından geçeceksiniz.
Ödül:3000 dolar

Yarış 3
3 dakika içerisinde esperanto ile mavi kontrol noktalarından geçeceksiniz.
Ödül:4000 dolar

Yarış 4
2 dakika içerisinde idaho ile mavi kontrol noktalarından geçeceksiniz.Yalnız bizi durdurmak isteyen düşmanlara dikkat etmeliyiz.
Ödül:5000 dolar

Yarış 5
5 dakika içinde yardie ile mavi kontrol noktalarından geçeceksiniz.Yine düşmanlara dikkat etmelisiniz.
Ödül:6000 dolar

Yarış 6
3 dakika 30 saniyede Manana ile mavi kontrol noktalarından geçeceksiniz.Düşmanlara dikkat edin.Yoldan çıkartmasınlar...
Ödül:7000 dolar

STAUNTON ADASI

KING COURTNEY
Race to run
4 dakika içerisinde Yardie ile mavi kontrol noktalarından geçeceksiniz.Arabaya zarar vermemeye ve düşmanlara dikkat edin.Yarış bitince King Courtney bize 30 saniye içerisinde limana gelmemizi söylüyor.Eğer 30 saniye içerinde limana gidebilirsek; Formula 1 arabasıyla, 4 dakika içerisinde mavi noktalardan geçeceğiz.
Ödül:10000 dolar veya 30000 dolar

Latin Coffee
Kolombiya kartelleri King Courtney'in 12 tane kahve kutusunu çalmışlar.Bunları geri almalıyız.Hepsini geri aldıktan sonra limana geri dönüyoruz.
Ödül:10000 dolar

The big score
Kolombiyalıların lideri olan Cisco'nun sağ ve sol kolunu öldüreceğiz.Oraya gittiğimizde biraz korumalar fazla olacağından; pompalı tüfek iyi bir seçim olacaktır.
Ödül:10000 dolar+Düşmanlık

Fine dining
King, Cisco'yu öldürmemizi istiyor.Korumaları öldürdükten sonra Cisco'yu biraz dövdüğümüzde bize yardım edeceğini söylüyor.Bizde bu söz karşısında canını bağışlıyoruz.
Ödül:10000 dolar+Cisco

CISCO
Flying High
Üç ayrı yere uyuşturucu paketleri götüreceğiz.İlk ikisini sorunsuz bir şekilde götürdükten sonra; Cisco'dan gelen mesajla swat timlerinin peşimize düştüğünü öğreniyoruz.(İhbar eden kim acaba?)Üçüncü paketide yerine ulaştırıp polislerden kurtulduktan sonra Cisco'nun mekanına gidiyoruz.Cisco bize bir çift ayakkabı veriyor.Oradan çıktıktan sonra Bedfort point'e gidip oradaki bir adamdan paket alıyor ve ayakkabıları Bedfort point'te bekleyen diğer adama götürüyoruz.Daha sonra ayakkabıyı alan adam ve 3 arkadaşını öldürüyoruz.
Ödül:10000 dolar

Factory wages
Profesörden ID kartını almamız gerekiyor.Öncelikle profesörü arabasından çıkartmamız gerekiyor.Profesör arabadan çıkartınca bize ne istediğimizi soruyor.Bizde kartı istediğimizi söyleyip, kaçmaya çalışan profesörü biraz dövüyoruz.Dayak yiyen profesör kartı bize veriyor.Sonra 8-ball'ın mekanına gidip bir tane bomba alıyoruz.Bombayı aldıktan sonra; Newport'ta bulunan yere gidip arabayla patlatıyoruz.Patlattıktan sonra beş yıldızlık suçlu oluyoruz.Orada bulunan polis arabasına binerek olay yerinen uzaklaşıyoruz.
Ödül:10000 dolar

School's out
Yakuza çetesinin liderlerinden olan Asuka'nın; kolej'e giden yeğenini kaçıracağız.Öncelikle arabayı kullanan korumalardan almamız için 3 dakika süremiz var.Bunun için arabaya çarparak zarar vermeliyiz.Arabadan çıkan korumaları öldürün.Sonra arabayı boyatmamız için yeniden 3 dakika süremiz var.Arabayı boyattıktan sonra Liberty kampüsüne gidip Yuka'yı kaçırın.Peşimizdeki iki yakuza stinger arabasını atlattıktan sonra Yuka'yı, Cisco'nun diğer mekanına götürün.
Ödül:10000 dolar

ASUKA KASEN
Kid's a hero
Şimdi yaptığımız hayvanlığı düzeltme zamanı...Öncelikle Liberty kampüsünün üst sokağında bekleyen adamın yanına gidip çantayı alın.Sonra Aspatria'ya gidip 4 korumayı öldürdükten sonra otobüsün içinde bulunan Yuka'yı kurtarın.Sonra otobüse fazla zarar vermeden(Zira düşmanlar saldırıyor.) Asuka'nın yanına dönün.
Ödül:10000 dolar

Ante up
Torington'da bulunan casino'dan gidip haracını ödemesini istiyoruz.Casino sahibi eğer Newport'ta gezinen polisi öldürürsek haracı ödeyeceğini söylüyor.Bizde gidip polisi öldürüyoruz.Sonra polislerden kurtulduktan sonra, tekrar casino'ya gidiyoruz.Parayı aldıktan sonra Asuka'nın yanına geri dönüyoruz.

Alternatif yol:Casino sahibi ile görüştükten sonra casino'yu patlatıyoruz.Polislerden kurtuluyoruz.
Ödül:10000 dolar(Alternatif yolu seçersek:5000 dolar)

Two-hand toss
Aspatria stadyumuna gidip Vice city mambalarının liderini biraz dövüyoruz.(Diğerleride saldırıyor dikkat edin.)
Ödül:10000 dolar

Scorned lover
Şimdi Bedford point'teki mezarlığa gelmiş film yıldızından ayakkabı alacağız. Önce sahneyi izleyin...Sonra film yıldızının korumalarını öldürün.Sonra film yıldızı bize bir çift ayakkabı verdikten sonra gidiyor.Bizde polislerden kurtulduktan sonra Asuka'nın yanına geri dönüyoruz.
Ödül:10000 dolar

Sue me sushi
5 dakika içerisinde 3 tane sushi kamyonu sürücüsüne yakuza çetesine haraç ödemesi için ikna edeceksiniz..İlk ikisini döverek ikna edeceksiniz.Üçüncü sürücü haraç ödemeyeceğini ve yardies çetesine çalıştığını söyleyecek.Sonra silahını çıkartıp sıkmaya başlayacak.Onu öldürdükten sonra kamyonunu alıp Asuka'nın villasının önüne götüreceksiniz.
Ödül:10000 dolar

Down the river
10 dakika içerisinde 15 mafya üyesini kaldıracaksınız.İki ayrı gruptan en az onbeş kişiyi topladıktan sonra rıhtıma gidip Asuka'nın sağ koluna kaçırdığımız mafya üyelerini bırakmalıyız.
Ödül:10000 dolar+Mafyanın ölüm listesine giriş bileti

Bad Pimpin'
Yakuza'ya çalışan kadınları rahatsız eden, mafyaya çalışan yerel bir kadın satıcısını öldüreceğiz.Kadın satıcısını ve arkadaşlarını öldürdükten sonra Asuka'nın yanına gideceğiz.Ondan bombacının yerini öğrenip, bombacının yanına gideceğiz.Bombacının mekanına gittiğimizde öldürüldüğünü görüyoruz.Bize bırakılan notta Shoreside vale'de bulunan, Wichita bahçesine gelmemiz söyleniyor.Oradan çıkınca Asuka bize mesaj gönderip hem mafya hemde polisler tarafından arandığımızı söylüyor.Bizde iki dakika içerisinde Staunton adasından gidiyoruz.
Ödül:15000 dolar

Staunton adası sokak yarışları
Yarış 1
2 dakika içerisinde Yakuza stinger ile mavi kontrol noktalarından geçeceksiniz.Dikkat edin.Düşmanlar saldırıyor.
Ödül:10000 dolar

Yarış 2
2 dakika 30 saniye içerisinde Diablo ile mavi kontrol noktalarından geçeceksiniz.Düşmanlar yine saldırıyor.
Ödül:11000 dolar

Yarış 3
2 dakika 30 saniye içerisinde Banshee ile mavi kontrol noktalarından geçeceksiniz.Anlaşılan düşmanlar bizim başımıza bela olacak...Siz onlara çarpmayın yeter...
Ödül:12000 dolar

Yarış 4
4 dakika içerisinde Yakuza stinger ile mavi kontrol noktalarından geçeceksiniz.Dikkatli sürün ve düşmanlara çarpmayın.
Ödül:13000 dolar

Yarış 5
3 dakika içerisinde Diablo ile mavi kontrol noktalarından geçeceksiniz.Düşmanları önemsemeyin...Pek bir zararları olmuyor...
Ödül:14000 dolar

Yarış 6
4 dakika 30 saniye içerisinde Banshee ile mavi kontrol noktalarından geçeceksiniz.Düşmanlara çarpmamaya dikkat edin yeter.
Ödül:15000 dolar+Stadyum görevi

LİBERTY ŞEHİRİ Stadyum görevi(Staunton adası)
Demolation football
Banshee ile 20,50,80 ve 100 yard sınırlarına atlamamız gerekiyor.Her bir seviyede 4 atlama hakkınız var.Görevi başarınca "touchdown" denilen olayı başarıyorsunuz.Adamlar etrafınızı sarıyor...
Ödül:30000 dolar

SHORESİDE VALE

CİSCO
Mystery Killer
Bizi öldürmek için tutulmuş tetikçiyi öldürmek için Wichita gardens'e gidip; tetikçi ve arkadaşlarını öldürdükten sonra Cisco'nun yanına gidiyoruz.

Alternatif yol:Cisco'nun yanına gitmedende Wichita gardens'e gidip tetikçiyi öldürebiliriz.Bu durumda Cisco bize sadece 10000 dolar verecektir.
Ödül:15000 dolar(Alternatif yol:10000 dolar)

Decoy disaster
2 dakika içerisinde limuzine zarar vermeden mavi kontrol noktalarından geçeceksiniz.Düşmanlara dikkat edin.Mavi kontrol noktalarını tamamladıktan sonra Cisco bize gizemli katilin Pike creek'te olduğunu söylüyor.Pike creek'e gidince ikinci saldırıyla karşılaşıyoruz.1 dakika içerisinde bize saldıran herkesi öldürüyoruz.
Ödül:20000 dolar

Truth revealed
Cisco'nun uçağına gittiğimizde Cisco ve adamlarını öldürülmüş görüyoruz.Uçaktan dışarı çıktığımızda gizemli bir banshee'nin kaçtığını görüyoruz.Akabinde saldırıya uğruyoruz.Saldırganların hepsini öldürdükten sonra, 2 dakika içinde kaçan aracı yakalayıp zarar veriyoruz.Araba yanmaya başlayınca içinden Vinnie çıkıyor.Bizde bize oyun oynadığı için, yalvarmasına bakmayıp onu acımasızca öldürüyoruz.(Tavsiyem shotgun ile bir kaç vuruşta öldürmenizdir.)
Ödül:100000 dolar

8-Ball
Love of money
Kolombiya kartelleri Cisco'nun ölümünden bizi sorumlu tutuyor.Biz 8- ball ile görüşürken Kolombiya kartelleri tarafından saldırıya uğruyoruz.4 dakika içerisinde 3 grup halindeki saldırganların hepsini yoketmemiz gerekli.Saldırıların tümünü atlattıktan sonra polislerden kurtuluyoruz.Ama ne yazıkki 8-ball hapise giriyor.Sad
Ödül:20000 dolar

Mike
Taking Revenge
Bize saldıran Kolombiya kartellerinin yeni başkanına bu yaptığını ödeteceğiz.Belirtilen yere gidip pusu kuracağız.Başkanın arabası geçerken arabaya birkaç el pompalı tüfekle ateş edin.Arabasından inince hemen öldürün.Sonra bize saldıran korumaları öldürün.Sonrada o bölgeden olabildiğince hızlı uzaklaşın.Zira bu görevden sonra Kolombiyalılar çıldırıyorlar.
Ödül:20000 dolar+Düşmanlık

Smackdown
4 dakika içerisinde 10 yardies çete üyesini öldürüyoruz.Öldürdükten sonra araba boyama merkezine gidip polislerden kurtulun...
Ödül:40000 dolar+Düşmanlık

Assault Joint
Asuka ile vedalaşıp Asuka oradan arabasıyla ayrıldıktan sonra mafya üyeleri saldırıyor.Onları öldürüp Cedar grove'de bulunan fabrikaya gidiyoruz.Fabrikanın önüne gittikten sonra Asuka'nın gönderdiği 4 kişi bize yardım etmek için geliyor.Daha sonra King Courtney'in fabrikasına gidip bize 3 parti halinde yaptığı saldırıları atlattıktan sonra King Courtney ile başbaşa kalıyoruz.Yalnız dikkat edin ruh hastası, manyağın elinde bazuka var...Ölmesine az bir zaman kala, King yenilgiyi kabul edip, bizden af diliyor...Bizde affedip artık şehirden gitmemiz gerektiğini anlıyoruz.Zira işe Amerikan ordusu el koymuş durumda...
Ödül:60000 dolar

Freedom Flies
5 dakika içinde Cisco'nun uçağına yetişmemiz gerekiyor...Ama ordu, fbı, swat timleri ve polisler bizim gibi azılı suçluyu durdurmaya şeref yemini ettikleri için havaalanına gitmemiz bir hayli zor olacak.Tanklara özellikle dikkat edin çarpınca patlıyorsunuz.Bu arada kapının önündeki tank ile gitmenizi tavsiye etmem.Çok fazla yavaş...Uçağın bulunduğu yere sağ sağlim ulaştıysanız artık arkanıza yaslanın...Çünkü bu lanet olasıca şehirden gidiyorsunuz.Hemde arkanızda bir yığın düşmanlık ve suç dosyası bırakarak...
Ödül:40000 dolar

Shoreside Vale sokak yarışları
Yarış 1
2 dakika 30 saniye içerisinde Yakuza ile mavi kontrol noktalarından geçeceksiniz.Düşmanlara çarpmayın.
Ödül:16000 dolar

Yarış 2
2 dakika içerisinde Formula 1 ile mavi kontrol noktalarından geçeceksiniz.Düşmanlarda formula 1 arabası kullanıyor dikkat edin.
Ödül:17000 dolar

Yarış 3
3 dakika 30 saniye içerisinde Banshee ile 3 turluk bir yarış yapacaksınız.Düşmanlara dikkat edin.
Ödül:18000 dolar

Yarış 4
6 dakika 30 saniye içerisinde Formula 1 ile 2 turluk bir yarış yapacaksınız.Zavallı düşmanlara çarpmamaya dikkat edin.
Ödül:19000 dolar

Yarış 5
5 dakika 30 saniye içerisinde Banshee ile 2 turluk bir yarış yapacaksınız.Yine düşmanlara çarpmamaya dikkat edin.
Ödül:20000 dolar

Yarış 6
9 dakika içerisinde Formula 1 ile 3 turluk bir yarış yapacaksınız.Düşmanlara çarpmamaya çok ama çok dikkat edin.
Ödül:21000 dolar+Formula 1 arabası
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör
za-na
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 101
Güç : 246
Kayıt tarihi : 24/06/11

MesajKonu: Geri: Gta Advance Tam Çözüm   Çarş. Tem. 13, 2011 9:14 am

Güzel konu,sabitlendi.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://gadds.yetkinforum.net
 
Gta Advance Tam Çözüm
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Gadds :: Gta :: Gta I-II-Advance-
Buraya geçin: